Федерація футболу АТО: «Якщо «Шахтар» не вибачиться, ми будемо закликати ультрас бойкотувати його матчі»

Футбол України 28 Листопада, 15:47
Федерація футболу учасників АТО відреагувала на заяву гендиректора «Шахтаря» Сергія Палкіна, який спростував відмову клубу брати участь в патріотичній акції перед матчем з «Олімпіком».

«Після вашої заяви щодо нас, як організаторів цієї благодійної та благородної акції, нешановний Сергій Анатолійович Палкін, яка показує ваше справжнє обличчя і в черговий раз принижує гідність героїв, які власними життями захищає територіальну цілісність України, коли деякі в цей час заробляє мільйони по обидва боки барикад, заявляємо наступне.



Якщо «Шахтар» офіційно не вибачиться перед дітьми учасників бойових дій, їх батьками і нашою федерацією, ми будемо звертатися до всіх наших побратимів - учасників АТО по всій Україні і ультрас всіх українських клубів, засудити поведінку «Шахтаря» і бойкотувати всі матчі клубу», - йдеться в заяві на офіційному сайті організації.