На матчі чвертьфіналу Кубка України «Шахтар» - «Верес» у Харкові вболівальники донецької команди вивісили банер, на якому написали: «Наше мовчання красномовніше, ніж ваші пусті слова»
Також ультрас «Шахтаря» мовчки стояли на стадіоні, не скандуючи звичні речівки на підтримку своєї команди.