Євген Хачеріді: «Не знаю, чому гравці «Маріуполя» знову не вдягли футболки. Це неповага до всієї країни»

Динамо Київ 4 Грудня, 05:49
Гравець київського «Динамо» Євген Хачеріді прокоментував гру проти «Маріуполя», яка закінчилася розгромною перемогою киян із рахунком 5:1.

- Нам потрібно було виграти, взяти свої очки, що ми і зробили. Те, що «Маріуполь» говорив - нехай говорять, я на це не звертав уваги. Не знаю, чому вони знову не вдягли футболки. Я вважаю що це не правильно. Як на мене, це неповага до всієї країни.

- Ігор Михайлович сказав, що важливо було забити якомога більше м'ячів...

- Сказали виграти, нам обов'язково потрібно було перемогти. Звичайно, приємно, що ми забили п'ять м'ячів. Могли і більше забити, особливо у першому таймі було багато моментів, але ми їх не реалізували.

- У другому таймі стали менше використовувати фланги. Із чим це пов'язано?

- Не сказав би. Думаю, ми все правильно робили.

- Сьогодні команда забивала і після стандартних положень, і з гри - багато м'ячів. Грали в своє задоволення?

- Коли забили третій, четвертий м'ячі - звичайно. Рахунок вже особливо не впливав, грали в своє задоволення. Тим паче «Маріуполь» був у меншості, тому все вдавалося.

- Ви теж підключалися до атаки, віддали передачу на фланг, яка пройшла...

- Вдалося. Мене просять про довгу передачу - намагаюся, працюю над цим.

- Наскільки важливий наступний матч із «Партизаном»? Мета не змінюється - потрібно з першого місця вийти із групи?

- Звичайно, у нас завдання - вийти з групи із першого місця. Тим паче ми в Албанії невдало зіграли. Звичайно, нам потрібно добре зіграти, перемогти і щоб уболівальники прийшли. Думаю, після сьогоднішньої гри вболівальники прийдуть і підтримають нас. Нарешті гра буде з глядачами, бо ми довго грали при порожніх трибунах. Сподіваюся, вболівальники прийдуть нас підтримати, а ми порадуємо їх хорошою грою.

- Уже можна підбивати підсумки першої частини сезону?

- У нас ще дві складні гри. «Партизан» - хороша команда. «Олександрія» - теж серйозна команда, яка обіграла «Шахтар». Тим паче гра буде на виїзді, важко буде.