Подія футбольного дня. 18-й тур – рекордний в поточному розіграші УПЛ за кількістю вилучень

Футбол України 4 Грудня, 09:26
Стиль автогену. Так охарактеризував грубу гру суддівський експерт Мирослав Ступар.

18-й тур української Прем'єр-ліги відзначився найбільшою у поточному турнірі кількістю вилучень.

В п'яти матчах футболісти заробили шість червоних карточок. З поля вилучалися:

Денис Васін («Чорноморець»)

Алассан Н'Діайє («Чорноморець)

Руслан Бабенко («Зоря»)

Арно Гедж («Зірка»)

Анатолій Ульянов («Сталь»)

Сергій Яворський («Маріуполь»)

Крім того, було вилучено тренера «Сталі» Ніколая Костова.

Раніше протягом одного туру було максимум чотири вилучення. Було таке в тринадцятому турі, коли завчасно з поля йшли Артем Полярус («Олександрія»), Максим Ковальов («Зірка»), Артем Фаворов («Зірка»), Сергій Вакуленко («Маріуполь»).

Жовтих карточок у 18-му турі було показано 39. Найбільше ж попереджень арбітри винесли у четвертому турі, коли було 48 «гірчичників».

Ситуацію прокоментував суддівський експерт Мирослав Ступар.

Тур виявився надто «урожайним» в плані застосуванню арбітрами дисциплінарних санкцій. 39 жовтих, з яких дванадцять перетворилися на шість вилучень – такого у поточному чемпіонаті ще не було. І не можна сказати, що санкції – необґрунтовані. Були поодинокі випадки помилок, як, наприклад, в матчі «Чорноморець »- «Зоря», коли Васін заробив безпідставне вилучення, але в цілому арбітри санкції застосовували вірно.

Потрібно переглянути свою діяльність й тренерам. Очевидно, слабко проводиться виховна робота, а також робота з вироблення вміння правильно вести боротьбу, вступати у відбір м'яча без порушення правил. Відсутність техніки призводить до того, що футболісти діють в стилі «автогену». Найяскравіший приклад з матчів 18-го туру – Сергій Яворський.