«Динамо» запросило поранених бійців АТО на матч із «Партизаном»

Динамо Київ 7 Грудня, 20:13
У середині листопада за ініціативою президента ФК «Динамо» (Київ) Ігоря Суркіса представники Фан-клубу на чолі з Сергієм Михайленком відвідали Головний військовий клінічний госпіталь, де відновлюються після поранень різної тяжкості бійці, які воювали у зоні АТО.

Ще через тиждень наших героїв відвідали гравці першої команди Микола Морозюк, Євген Хачеріді, Максим Коваль, Віктор Циганков та Володимир Шепелєв разом із асистентом головного тренера Олегом Лужним.

Окрім подарунків, які наші футболісти вручили бійцям, вони також запросили їх на один із найближчих домашніх футбольних матчів. Цю ініціативу хлопці сприйняли з натхненням і радістю. Довго чекати не довелося, і вже у четвер, 7-го грудня, ті бійці, яким стан здоров’я та лікарі дозволили залишити палати госпіталю, завітали на НСК «Олімпійський» наживо подивитися поєдинок Ліги Єврпопи «Динамо» - «Партизан». Гостей запросили до лаунж-зони, а саме у скай-бокс, де у комфортних умовах, із частуваннями та напоями вони змогли насолодитися впевненою перемогою улюбленої команди. Усі бійці прийшли у динамівських шаликах та із українськими прапорами. Багато з них вперше опинилися на стадіоні не у звичайному секторі, а у VIP-зоні, тому не приховували свого подиву. Хлопці вдосталь нафотографувалися на фоні стадіону та скай-боксу а також взялися телефонувати своїм рідним та близьким, щоб поділитися враженнями.

Відзначимо, що такий захід став можливим, завдяки комунальному підприємству «Київпастранс», яке надало транспорт, щоб забрати бійців із госпіталю, привести на стадіон, а після матчу вчасно доставити їх назад.

- Директор департаменту транспортної інфраструктури Сергій Майзель дуже любить футбол, уболіває за «Динамо», тож йому близькі емоції глядачів на трибунах, - розповіла прес-секретар департаменту транспортної інфраструктури Ганна Голосинська. – Звісно, коли запропонували зробити щось хороше для холопців, які були поранені у зоні АТО та потрапили до госпіталю, він одразу ж відгукнувся, адже хотів зробити хорошу справу. Булу приємно взяти участь та залучитися до такого чудового заходу. Сергій Анатолійович – молодий керівник, який опікується маломобільними верствами населення. Останнім часом ми закуповуємо транспорт з думкою про комфорт людей з обмеженими можливостями – у цих транспортних засобах низький рівень підлоги. Таким чином, ці люди можуть вільно пересуватися містом, не відчуваючи жодних незручностей.

Щодо сьогоднішнього заходу, Сергій Майзель дуже хотів особисто познайомитися із хлопцями, але, на жаль, не встиг на поєдинок через зайнятість по роботі. Бійців АТО забрали з госпіталя, доствили на матч, а після закінчення гри то й же спеціальний автобус відвезе їх назад. Також хотілося б висловити величезну вдячність нашим захисникам за те, що вони боронять нашу країну. А ми, у свою чергу, намагаємося робити усе можливе, щоб ця країна розвивалася та не забуваємо про них самих.

Справжнім сюрпризом для гостей стала зустріч із президентом «Динамо» Ігорем Суркісом, який завітав до них, щоб привітатися, потиснути кожному руки та сказати кілька теплих слів:

- Хочу сказати вам велике спасибі за ваш героїзм, мужніть, а також за те, що знаходите час та бажання вболівати за «Динамо», - звернувся до бійців Ігор Михайлович. – Сподіваюся, ви любите нашу команду, а вона вам сьогодні постарається подарувати позитивні емоції та перемогу. Бажаю вам якнайскорішого одужання, удачі, добробуту, усього найкращого вашим сім’ям, а також побільше радості у житті. А ми, у свою чергу, готові вам допомогати та підтримувати. Ми з вами і ще раз низький вам уклін за те, що ви робите.

Після цього президент «Динамо» вручив кожному динамівську футболку, і наші захисники тут же одягли їх. Після цього Ігор Михайлович на прохання волонтера залишив свій підпис на українському прапорі сфотографувався з усіма бажаючими окремо та попозував для загального фото на пам’ять.

- Ми вперше вболіваємо у VIP-ложі, - зізнався старший солдат 81-ї окремої аеромобільної бригади десантно-штурмових військ України Павло Гроз. – Коли кілька днів тому волонтери сказали, що є можливість піти на футбол, я дещо сумнівався, адже нещодавно переніс операцію, але потім погодився трохи відволіктися та розважитися. Абсолютно про це не шкодую та хочу сказати спасибі «Динамо», президенту клубу та волонтерам за надану чудову можливість та організацію нашого походу на футбол. Тут є хлопці з різних військових частин, здорово, що ми усі разом зібралися. Емоції відчуваю найприємніші. Щиро уболіваю за «Динамо» та сподіваюся на перемогу. Не очікував, що ми опинимося у таких умовах, дякую за сюрприз.

Щойно присутні встигли поділитися між собою враженнями від приємної зустрічі, як підійшов час початку поєдинку, тож гості перемістилися на трибуну, звідки з великим задоволенням спостерігали за голами, які забила наша команда у ворота «Партизана», та щиро зраділи підсумковій перемозі підопічних Олександра Хацкевича і першому місцю у групі.