Післяматчева прес-конференція Мирослава Джукича

Динамо Київ 7 Грудня, 20:24
Наставник «Партизана» розповів про причини поразки від «Динамо» в Києві (4:1).

- Мені залишається лише привітати «Динамо» з перемогою. Ми не досить гарно зіграли в обороні, пропустили два швидких голи. Звісно, ми не можемо перемогти, якщо не граємо добре в нападі. Цей недолік ми всі сьогодні побачили. Після першого тайму рахунок був 3:0, ми зуміли відіграти один гол із пенальті. І в другому таймі мали стовідсоткові можливості покращити результат. Проте не склалося.

Ще раз хотів би наголосити, що гра в обороні має бути дуже злагодженою, але, на жаль, сьогодні було не так.

- Чому не вдалося надійно зіграти в захисті?

- Усі три голи ми отримали дуже легко. Склалося враження, що суперник вільно пересувався в нашому штрафному та забивав прогулюючись. Ми не були сконцентровані, не опікали суперників. Таку команду, як київське «Динамо», неможливо перемогти, якщо слабко граєш у захисті.

- «Партизан» сьогодні програв із великим рахунком. Чи будуть зміни у складі або підсилення команди?

- Коли ти програєш із рахунком 4:1, не можеш бути задоволеним. Ми не виглядали агресивно в нападі та захисті. Щодо посилення команда буде розмова пізніше, адже нас очікують ще два матчі, перед якими ми маємо зробити висновки про поразку в Києві.

- Чим відрізняється гра київського «Динамо» від матчу в Сербії?

- Безумовно, гра була зовсім іншою. У Белграді «Динамо» довелося відвойовувати результат, а сьогодні кияни одразу повели в рахунку, після чого змінили тактику та відійшли на лінію захисту, лише інколи виходячи в контратаки.