В останній раз подібне досягнення підкорялося Андрію Шевченку - в 1997-му році легендарний форвард киян тричі вразив ворота «Барселони» в Лізі Чемпіонів.
Крім того, в 1998-і році Сергію Реброву вдалося зробити покер в матчі кваліфікації Ліги чемпіонів проти «Баррі Тауна».
Минулої неділі бразилець відзначився «дублем» у воротах ФК «Маріуполь», а сьогодні, в матчі Ліги Європи проти «Партизана», забив три м'ячі. Це третій випадок, коли виступаючи в динамівській футболці Жуніор робить «хет-трик»! Перші два відбулися в сезоні 2016/17 - 23 липня у ворота «Олександрії» та 26 листопада - луцької «Волині».
Також відзначимо, що Мораєс став першим гравцем «Динамо», який записав на свій рахунок хет-трик в Лізі Європи.
Всього за два з половиною роки виступів за «Динамо», в 75 іграх на рахунку Мораєса 32 забитих м'ячі.