Про поєдинок «Зоря» - «Атлетік» (0:2) і проблеми луганчан:
«Гра була нічийна. Але різниця в класі полягала в тому, що свої моменти «Зоря» не реалізувала, а їх суперники - навпаки».
«Зоря» вчора грала проти дуже організованої команди, яка перекрила всі зони і нічого не давала робити. «Атлетік» прибрав всі можливі аргументи «Зорі» - простір, зони і швидкість. А наші футболісти не славляться грою один в один».
«У «Зорю» прийшли нові люди, потрібно придумувати щось нове, але часу не вистачило. Вчора ці хлопці вичавили з себе максимум».
Про матч «Динамо» - «Партизан» (4:1) та роль молоді в команді:
«Динамо» здивувало своїм завзятим футболом. Вчора всі гравці групи атаки з величезним бажанням бігли вперед і були готові забивати. Ніхто не стояв на місці, була швидкість і швидкі передачі».
«Хочеться відзначити Шапаренка. Шкода, що зараз зима, сезон переривається. Тому що він і вся команда набрали хорошу форму».
«Сьогодні саме молоді хлопці є ключовими в грі «Динамо» Київ».