Через румунського вінгера, інтерес до якого приписують «Динамо», в «Стяуа» розгорівся скандал

Динамо Київ 8 Грудня, 19:08
Румунський вінгер «Ботошані» Олімпіу Моруцан, якого ЗМІ сватають в «Динамо», став причиною суперечки між керівництвом «Стяуа».

У неділю представники клубів зустрілися, щоб провести переговори по футболісту, але не змогли узгодити суму відступних, повідомляє портал Fanatik.ro. З цієї причини в «Стяуа» розгорілися запеклі суперечки між власником команди Джіджі Бекалі і одним з керівників клубу Гельмутом Дукадамом.

За інформацією джерела, Бекалі наполягає на трансфері Моруцана, а Дукадам не впевнений в тому, що гравець зможе допомогти команді. Через це в керівництві команди утворилося два табори, які зараз активно сперечаються один з одним. Повідомляється, що «Ботошані» вимагає за свого таланта 2 млн євро, а ось Бекалі поки не готовий заплатити більше 1 млн.