«Динамо» запланувало 11 спарингів на зимове міжсезоння

Динамо Київ 12 Грудня, 12:02
Київський клуб оголосив свої плани на тренувальні збори в Марбельї.

Матч проти «Олександрії» став для «Динамо» заключним у 2017 році. Гравці та тренери пішли у відпустку, побажавши один одному добре відпочити і весело провести новорічні свята.

Футболісти отримали від тренерського штабу програму індивідуальної роботи в період відпустки, щоб в належному стані підійти до тренувальних зборів. У Києві команда збереться 12 січня, цього і наступного дня традиційно пройшовши медобстеження в клініці «Борис». Вранці 14 січня динамівці в повному складі вирушать на добре знайомі місця в Марбелью, де до 27-го числа проведуть тренувальний збір. Орієнтовно команда проведе п'ять контрольних матчів.



На другому зборі, який також відбудеться в Марбельї і почнеться 1 лютого, в планах команди шість спарингів. Склад, який буде готуватися до другої частини сезону, стане відомий ближче до виходу команди з відпустки.