Згідно з рішенням Виконавчого комітету УЄФА від вересня 2014 року, 80% штрафів за порушення правил фінансового «фейр-плей» порівну розподіляються між учасниками групових етапів Ліги чемпіонів УЄФА і Ліги Європи УЄФА, а решта 20% - між клубами, які вибули в кваліфікації цих турнірів.
Клуби, з якими укладені мирові угоди або які в сезоні 2016/17 піддалися санкціям в рамках правил ФФП, не можуть претендувати на ці виплати. У сезоні 2016/17 було зібрано штрафів на загальну суму 6,363 млн євро. Ці кошти були розподілені в такому порядку:
- 80% (5 090 400 євро) серед учасників групового етапу ЛЧ / ЛЄ (65) = приблизно 78 300 євро кожному клубу;
- 20% (1 272 600 євро) серед учасників кваліфікації ЛЧ / ЛЄ (149) = приблизно 8 540 євро кожному клубу.
Таким чином, «Шахтар», «Динамо» і «Зоря» отримають по 78 300 євро, а «Ворскла» і «Олександрія» - по 8 540 євро.