Максим Коваль: «Мякушко, друже мій, посадив мене на лавку запасних»

Динамо Київ 16 Грудня, 06:19
Голкіпер «Динамо» Максим Коваль розповів про емоції після пропущеного голу зі штрафного від Сергія Мякушко в матчі з «Карпатами» (1:1).

«Мякушко посадив мене на лавку запасних, друже мій. Я йому сказав: «Велике дякую».



Будь-який гол - це гол воротаря. Міг би почати філософствувати, але кому це треба? Що була якась така погода, вітер дув, вильнув м'яч. Ну пропустив тоді. З ким не буває.



З «Янг Бойз» теж пропустив. Люди в коментарях потім пишуть, що Коваль якийсь психований, коли йому забивають. Хлопці, а вам приємно пропускати?



Зрозуміло, я нервую, я не хотів пропустити той м'яч. А що мені, вийти і стояти, як флегматик - ну, пропустив і пропустив. Як воротар «Бенфіки», коли після голу він встав і посміхається. Я подумав: «З ним все нормально?» - сказав Коваль.