«Динамо» проведе новорічну зустріч із дітьми Чорнобиля

Динамо Київ 19 Грудня, 13:36
Київський клуб проведе традиційну зустріч – «Динамо» – дітям Чорнобиля».

У п’ятницю, 22-го грудня, о 14:00 у конференц-залі стадіону «Динамо» ім. Валерія Лобановського (вул. Грушевського, 3) відбудеться традиційна новорічна зустріч динамівців із дітьми, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС.

Поспілкуватися з дітьми та вручити їм пам'ятні подарунки прийде головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич, легендарний футболіст київського «Динамо» Володимир Мунтян, керівники клубу, а також футболісти основного складу нашої команди.

Для висвітлення заходу у ЗМІ запрошуються журналісти.