Селекція київського «Динамо» - одна з найкращих?

Динамо Київ 25 Грудня, 11:50
Увага, зараз трапиться щось по-справжньому страшне, а саме це буде заява про те, що селекція київського «Динамо» хороша. Але почнемо, так би мовити, з початку.

Напевно, після грандіозних покупок за часів тренерства легенди Києва - Олега Блохіна, після якого прийшов Сергій Ребров, всі ганили селекцію і те, що вони не можуть нікого знайти і купити. Але давайте розберемося.

Селекція полягає в правильній трансферній політиці. Простіше кажучи, селекція - це і є трансфери, покупка гравців або їх продаж.

Суть і головна мета хорошою селекції - знайти гравця за заданими параметрами, який або принесе успіх команді та стане легендою клубу, або ж буде перепроданий у кілька разів дорожче.

І тут питання, чи може бути поганою селекція, яка купує Джермейна Ленса за 9 мільйонів євро, а перепродає футболіста, який допоміг команді, за цілих 24 мільйони. Так, ціни в футболі зросли, але це було ще в 2015 році. Кияни вийшли в плюс, причому досить хороший.

Так, були і провали. Але варто зауважити, що ці футболісти заграли в тих клубах, куди перейшли. Тут вже питання до тих, хто працював з цими футболістами.

Марко Рубен став найкращим гравцем чемпіонату Аргентини, Раффаель викликав захват вболівальників «Боруссії» із Гладбаха, Дуду зараз феєрить в «Палмейресі».

Зараз головне завдання селекційного відділу - це знайти заміну Домагою Віді, а так само, як сказав Олександр Хацкевич, посилити конкуренцію в кожній лінії, вінгер вже є.

До речі, про Вербича багато хто висловлювався як про того, хто не потрібен, мовляв є Гонсалес і Циганков, Морозюк зіграти там може, на край є Гусєв. Але хіба підписання одного з найяскравіших футболістів групового етапу Ліги Європи - це погано?

Мораль така, дивіться на речі об'єктивно та називайте їх своїми іменами.

Влад Омельченко