«Ми з «Шахтарем» працювали довго, щоб він перереєструвався в Маріуполі. Зараз є домовленість і дохід, який отримає місто, буде спрямований на розвиток дитячо-юнацького спорту», - сказав Бойченко для порталу «Новини Донбасу».
Згідно публічного звіту, в 2016 році «Шахтар» заплатив до бюджету України 426 мільйонів 32 тисячі гривень податків.
Відзначимо, що пізніше першоджерело видалило цю новину.