«Шахтар» зареєструється в Маріуполі як платник податків

Футбол України 28 Грудня, 14:11
Мер Маріуполя Вадим Бойченко розповів, що футбольний клуб «Шахтар» планує зареєструватися в Маріуполі як платник податків.

«Ми з «Шахтарем» працювали довго, щоб він перереєструвався в Маріуполі. Зараз є домовленість і дохід, який отримає місто, буде спрямований на розвиток дитячо-юнацького спорту», - сказав Бойченко для порталу «Новини Донбасу».

Згідно публічного звіту, в 2016 році «Шахтар» заплатив до бюджету України 426 мільйонів 32 тисячі гривень податків.

Відзначимо, що пізніше першоджерело видалило цю новину.