Гравець «Ліверпуля» розповів про расистські висловлювання російських та українських футболістів

Футбол України 29 Грудня, 10:12
Нападник «Ліверпуля» (U-17) Райан Брюстер - про прояви расизму з боку суперників у матчі Юнацької ліги УЄФА зі «Спартаком» та в поєдинку з однолітками зі збірної України.

«У матчі зі «Спартаком» на мені порушили правила. Я лежав на газоні, в моїх руках був м'яч. Один із їхніх гравців почав розмовляти з суддею російською. Я сказав: «Це фол, мужик, у що ти граєш?». Я все ще був на газоні. Потім їх гравець нахилився прямо до мого обличчя і сказав: «Від***чи мій член, нігер. Ти негр».



Арбітр сказав, що нічого не може вдіяти, бо він цього не чув, і що тільки може повідомити про це. Я сказав, що так, вперед, повідом про це. Він почав щось робити інше, але я сказав, що це потрібно зробити зараз. Ми пішли до четвертого судді та розповіли йому. Потім я сказав про те, що трапилося Стівену Джеррарду, і ми подали скаргу», - розповів Брюстер The Guardian.

Також футболіст згадав аналогічний випадок у матчі проти збірної України U-17.

«Я не хотів порушувати правила на воротарі, і одразу ж вибачився. Але я тоді зіткнувся з іншим гравцем, потім зійшовся з ним же через деякий час в полі. Він зіграв грубо, і я його штовхнув у відповідь. Ми зчепилися, і в ході сварки він також назвав мене ніггером», - згадав Брюстер.