Молодий півзахисник «Дніпра» перейшов у чемпіонат Бельгії

Футбол України 30 Грудня, 12:40
Півзахисник «Дніпра» Єгор Назарин повідомив про перехід в бельгійський «Антверпен».

За словами гравця, про подібну можливість йому повідомив агент Івіца Пірич. Деталі контракту Назарин з «Антверпеном» залишаються невідомі.

«Радий опинитися в такій сильній команді і підписати контракт з «Антверпеном». В кінці сезону мені надійшла ця пропозиція від мого агента Івіци Пірича. Спасибі йому і його помічнику Володимиру Рібичу, завдяки яким я отримав шанс грати в Європі», - сказав хавбек в коментарі Matchday.ua.

«Також спасибі за підтримку і віру в мене моєї сім'ї та друзів. Переді мною відкриваються нові завдання і нові цілі. Хочу досягати їх з «Антверпеном», який є одним з найвідоміших клубів Бельгії та Європи».

Першу частину сезону 20-річний Назарин провів в «Дніпрі», виступаючому у Другій лізі. Протягом цього ігрового відрізка він був основним гравцем команди, зігравши в 18 поєдинках чемпіонату.

Антверпен займає 4-е місце в турнірній таблиці чемпіонату Бельгії, маючи в активі після 21 матчу 34 очка. При цьому ще в минулому сезоні команда виступала у другому дивізіоні.