«Про варіант з «Короною», як і Ви, дізнався тільки з Інтернету. Мені ніхто не дзвонив, ніхто не вів переговорів на цю тему.
Чи залишуся в «Динамо»? Зараз я ще у відпустці. Думаю, якась інформація з'явиться тільки, коли повернуся до Києва», — цитує Русина Динамоманія.
Русин дебютував за київське «Динамо» лише в листопаді 2017 року і зіграв по одному матчу в Лізі Європи, УПЛ та Кубку України. В двох із трьох поєдинків йому вдалося відзначитися. 19-річний нападник забив албанському «Скендербеу» та чернігівській «Десні».