«Повертаємось до тренувань. І ласкаво просимо, мій друг Віда!» - написав голландець в соціальній мережі і додав фото.
Ленс привітав Віду в «Бешикташі»
Колишні гравці «Динамо» провели спільне тренування в турецькому клубі.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
«Повертаємось до тренувань. І ласкаво просимо, мій друг Віда!» - написав голландець в соціальній мережі і додав фото.