У Японії популярне шоу, у якому футболісти грають проти дітей. Подібний матчі проводяться кілька разів на рік. У новорічному випуску взяли участь три гравці Збірної Японії Хіросі Кійотаке, Хотару Ямагуті і Йосуке Ідегуті. Вони змогли перемогти дітей з рахунком 2:1.
Цікаво, що у школярів у воротах стояло відразу десять воротарів. В інших лініях було по 30 дітей.