Найперші клуби почали виходити з відпустки у вівторок, 9 січня. До кінця тижня це зроблять гранди — «Динамо» і «Шахтар».
Найдовше відпочиватимуть дві команди — «Верес» і «Зірка», котрі підготовку до поновлення сезону почнуть у понеділок, 15 січня.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Найперші клуби почали виходити з відпустки у вівторок, 9 січня. До кінця тижня це зроблять гранди — «Динамо» і «Шахтар».
Найдовше відпочиватимуть дві команди — «Верес» і «Зірка», котрі підготовку до поновлення сезону почнуть у понеділок, 15 січня.