Динамівці прибули до Марбельї

Динамо Київ 14 Січня, 16:08
Делегація «Динамо» прибула на перший іспанський збір до Марбельї.

Подолавши понад три тисячі кілометрів за чотири з половиною години, київські динамівці прибули чартерним рейсом до Малаги на перший тренувальний збір у цьому році.

До слова, не всі гравці відправилися на збір із Києва. Більшість легіонерів приєднаються до команди вже в Іспанії, зокрема Александар Пантич, Йосип Піварич, Томаш Кендзьора, Беньямін Вербич, Дерліс Гонсалес та Жуніор Мораес. І лише Тамаш Кадар летів разом із командою з України.

На виході з терміналу міжнародного аеропорту Малаги динамівську делегацію вже чекав організатор зборів Крістіан Маховськи. З аеропорту команда автобусом відправилася до готелю La Quinta, розташованого неподалік від містечка Сан-Педро-де-Алькантара.

У цьому готелі динамівці зупиняються під час зимових зборів вже не перший рік. Шлях від готелю до тренувального поля автобусом займає всього кілька хвилин. Вже сьогодні ввечері, після обіду, на динамівців очікує перше тренування у новому році.

Нагадаємо, що з «Динамо» до Марбельї не полетіли Дьємерсі Мбокані, Микита Корзун і Артем Кравець.