Олександр Хацкевич - про план підготовки та професійні якості нових футболістів

Динамо Київ 15 Січня, 21:56
Головний тренер київського «Динамо» Олександр Хацкевич розповів про те, як будуть проходити перший і другий збори команди, а також про позитивні професійні якості нових футболістів нашого клубу.

- У команди є місяць для підготовки до другої частини сезону. Які плани на перші два тижні першого збору?

- У першу чергу, необхідно виконати обсяг роботи, як бігової, так і роботи з м'ячем. Відсотків 80 роботи буде з м'ячем. Але в той самий час буде робота і без м'яча.

- На збір вирушила велика група польових гравців? Як будете розподіляти ігровий час?

- У нас буде п'ять ігор на цьому зборі, в перших матчах будемо надавати кожному по 45 хвилин ігрового часу. На даний момент у нас 23 польових футболіста. Попов ще не зможе брати участь у цих іграх. Прихворів Пантич, у нього вірусна інфекція, тому він поки теж не зможе взяти участі. Дай Бог, щоб до цих матчів всі були живі-здорові. Уже в іграх розподілимо, хто скільки буде грати, але спочатку планується по 45 хвилин.

- За які якості Шабанов, Ротань і Вербич були запрошені в «Динамо»?

- У кожного є свої плюси, завдяки яким вони опинилися в київському «Динамо». У Шабанова хороший перший пас, він здорово грає вгорі, досить грамотно грає позиційно. У нього хороші і стартова, і дистанційна швидкості. Руслан Ротань – капітан національної збірної України, можна більше нічого не говорити, досвід божевільний. Що стосується Вербича, після продажу Ярмоленка ми повинні були посилитися – і ми знайшли футболіста, який, на мій погляд, посилить нашу гру в атаці як індивідуально, так і командно.

- За якими критеріями ви підбирали суперників, з якими «Динамо» проведе спаринги?

- На перший збір принципового вибору ми не робили. Другий збір буде більш тактичним, будемо награвати зв'язки. Тут ми вже будемо підбирати команди, схожі за стилем гри на нашого суперника в Лізі Європи. Але при цьому ми вибираємо з тих команд, які зараз тут проводять збори.