У Києві відбудеться акція «Відфутболь диктатора!» на підтримку бойкоту ЧС-2018

Футбол України 16 Січня, 11:06
22 січня у Києві та ще кількох містах світу заплановано проведення акції проти проведення ЧС-2018 у Росії.

22 січня 2018 року в ряді країн світу в рамках кампанії «Стоп Путін! Стоп війна!» відбудеться акція «Відфутболь диктатора!» за бойкот чемпіонату світу з футболу-2018, повідомляє Центр зовнішньополітичних досліджень ОПАД імені Олександра Никонорова.

Організаторами виступає Всесвітній рух патріотів України за підтримки ряду громадських об’єднань в Україні та світі.

В Києві акція відбудеться 22 січня о 15:45 на Майдані Незалежності. За словами організаторів, країни-учасники Мундіалю мають відмовитися від поїздки на чемпіонат до країни, яка веде агресивну та злочинну політику щодо України та Сирії:

Також в рамках акції відбудеться народна забава «Забий Путіну гол!».

«Поїздка на чемпіонат – це загравання з кривавим диктатором, яким є Путін. В 1980 році Захід бойкотував Олімпіаду в Москві через агресію СРСР в Афганістані, те ж саме вимагається по відношенню до Росії й сьогодні.

Захід такого рівня не може відбуватися в Росії. Ця держава веде війну в Україні і Сирії, незаконно анексувала Крим і окупувала частину Донбасу, здійснила десятки воєнних злочинів.

Ця країна порушила принципи спорту, за вживання допінгу РФ навіть позбавили права брати участь в Зимових Олімпійських іграх. Світ має рішуче засудити проведення ЧС-2018 в Російській Федерації. В ідеалі – добитися його перенесення до іншої країни або відмови збірних-учасників ЧС взагалі брати в ньому участь. Ні – футболу на крові», – йдеться у заяві організаторів.