OldSchool. «Динамо» - «Сількеборг»

Динамо Київ 22 Січня, 20:41
Згадуємо матч кваліфікації до групового турніру Ліги Чемпіонів сезону 1994/1995.

У сезоні 1994-95 київському «Динамо» в перший раз за час незалежності України вдалося пробитися в груповий раунд Ліги Чемпіонів. На шляху тоді стояв скромний данський «Сількеборг». Втім в ті часи «Динамо» не могло похвалитися величезним бюджетом і дуель вийшла напруженою.

ЛЧ. Попередній раунд. Матч-відповідь.

24.08.94. Київ. Республіканський стадіон. 60 000 глядачів. + 18 ° C.

«Динамо» - «Сількеборг» 3:1 (перший матч 0:0)

Голи:

1:0 - Скаченко Сергій (21), 2:0 - Ковалець Сергій (29), 2:1 - Фернандес (74), 3:1 - Косівський Віталій (90).

Попереджені:

Шаран Володимир (3) - Лаурсен (39), Брун (84), Соренсен (89).

Арбітри:

Я. Уіленбург - Х. Вервурт і Й. Ван Букель (всі - Голландія).

«Динамо»:

Шовковський Олександр, Лєженцев Сергій, Ващук Владислав, Хомин Андрій, Шаран Володимир, Ковалець Сергій, Косівський Віталій, Скаченко Сергій, Михайленко Дмитро, Леоненко Віктор (Ребров Сергій, 46), Шкапенко Павло (Призетка Олександр, 79).

Тренер:

Йожеф Сабо.

«Сількеборг»:

Россбах, Кестбірг, Ларсен, Марович (Резі, 86), Брун, Лаурсен, Бердінгард, Соренсен, Фредріксен, Хансен (Тюгесон, 33), Фернандес.

Тренер:

Б. Йохансон.