Сьогоднішній день «біло-сині» проведуть в режимі дворазового тренування. Початок ранкового заняття о 10:30.
Заключні два дні на іспанському зборі завершаться товариськими матчами. 26 січня динамівці зустрінуться з хорватським «Осієком», а 27-го - з «ЦСКА» (Софія). Обидва спаринги відбудуться в Футбольному центрі Марбельї, де наша команда проводить свої тренування.
Одразу після матчу з болгарським клубом делегація київського «Динамо» вирушить до аеропорту Малаги, звідки візьме курс на Київ.