Чи дозволено провести заміну в перерві без повідомлення арбітра?

Футбол України 25 Січня, 08:10
Комітет арбітрів ФФУ продовжує суддівський лікнеп, розбираючи нетипові футбольні ситуації.

ЗАПИТАННЯ

Чи є порушенням правил заміна гравців, проведена в перерві між таймами без повідомлення арбітра?

ВІДПОВІДЬ

Так. Але якщо раніше це каралося попередженням (жовтою карткою), то в нових Правилах такого пункту немає. Натомість там указано: «Якщо арбітра не було поінформовано про заміну між таймами, запасний гравець, який вийшов на поле, може продовжити гру, дисциплінарні заходи не застосовуються, а про цей факт повідомляють у відповідні органи». Ті, своєю чергою, можуть застосувати санкцію щодо клубу (наприклад, у вигляді грошового штрафу).

ДЖЕРЕЛО

«Правила гри 2017/18», Правило 03, пункт 5.