Треба бути відвертим, що банально немає на зборах забивного гравця. Немає людини, яка зможе створити різницю. У футболі це найвище мистецтво. Це головна задача, бо без голів не буває перемог. Я дивлюсь на Хльобаса і бачу, що наче є у нього моменти, так, не багато, але є.
І він просто не може їх реалізувати. Це давно відома вада багатьох форвардів. Можливо, це відсутність форми, можливо, відсутність майстерності. Навіть учора хоч і забив двічі, але ж скільки 100% моментів не реалізував. Те ж саме по Бєсєдіну. Він втратив гольове чуття. Більше грає з глибини, та на вістря чомусь не виходить. Можливо, що в команді немає гравців, які б регулярно виводили форвардів, можливо, це дійсно важкі ноги. Та я думаю, що вся справа у майстерності, майстерності форвардів, командній грі. Із появою Мбокані, Мораєса і Циганкова будуть зміни на краще. Це на сьогодні наші головні три активи в атаці. Без них команда на сьогодні виглядає жахливо в атаці. Тренерський штаб продовжує робити розумні вирази на обличчі, казати філософські слова про те, що із задачею на матчі команда впоралась. Контракти Мбокані і Мораєса через 4 місяці закінчуються. Вони знайдуть собі нові місця роботи, бо хороші форварди всім потрібні. А от Динамо залишиться без форвардів. Знайти ж хорошого майстра – або платити великі гроші, або знайти команди, які так само дозволяють собі легко розставатись вільними агентами із активами, за які можна було б виручити хороші гроші. Менеджмент Динамо вчергове засмучує. Тому Динамо треба купувати форвардів і робити це зараз, бо вістря атаки потребує підсилення. Мої три досвідчених і майстерних форварда, які можна підписати за адекватні гроші.
Харіс Сеферович
Це достатньо якісний 25-річний гравець Бенфіки і збірної Швейцарії. Харіс безумовно не є гравцем високого класу. Він просто достатньо якісний форвард, який вміє виконувати свою роботу. У португальській команді він третій форвард після Жонаса і Рауля Хіменеса. Грає далеко не в кожному матчі, більше виходить на заміни. Але ж він основний форвард своєї збірної. Не думаю, що його задовольняє роль запасного. Він хоче грати і грати більше. Трансферна вартість не є зависокою. Сеферовіч дійсно має плюси, має мінуси. Та для сьогоднішнього Динамо він був би гарним варіантом альтернативи Мбокані, якщо конголезець вирішить піти. Бо вміє так само якісно грати на другому поверсі, реалізовувати моменти, вести боротьбу. Вік оптимальний. Це хороший, добротний, досвідчений і достатньо майстерний гравець, який нижче планки не зіграє. Та треба грати основним форвардом зараз, бо попереду ЧС, час іде. Роль запасного в Бенфіці – не найкраще для розвитку. Думаю, що при бажанні та за адекватні гроші Динамо і Сеферовіч могли б зійтись.
Абдулай Діабі
26-річний форвард Брюгге і збірної Малі. Цей гравець в Бельгії себе знайшов. Саме тут його талант розквітнув. У хлопця прекрасна швидкість, техніка, вміння знаходити вільні зони, загострювати атаку за рахунок індивідуальних дій. Діабі гравець достатньо різноплановий, універсальний, із широким діапазоном дій. Я б порівняв його із Мораєсом. Тільки малієць значно мобільніший, хоча не має такої техніки, яка є у нашого Жуніора. Та це і не дивно. Безумовно за адекватні гроші його можна було б взяти. Він нічим не поступається Дабуру і Боак’є. Це ті гравці, із якими пов’язували інтерес Динамо цієї зими. Але сума трансфера безумовно буде значно адекватнішою. Динамо ж отримає готового форварда, який зможе додати конкуренцію в лінію атаки.
Александар Мітрович
Досить одіозний персонаж. Кар’єра ще молодого сербського гравця руйнується на очах. Безумовно зірковий 23-річний гравець Ньюкасла 2,5 роки тому потрапив у британський футбол, у важку команду, яка котилась вниз. Його брав інший тренер. За ці роки він так і не став гравцем основи, так і не зумів показати якісної гри. Сьогодні Мітрович потребує реанімації. Талант у хлопця величезний, та роки простою негативно відобразились на трансферній вартості, на рівні гри. Динамо могло б отримати за не такі і великі гроші дуже сильного гравця, реанімувати його і знайти лідера атак.
Зимовий трансферний період проходить для Динамо досить складно. Були великі очікування. Для мене вони не виправдались. І далі розповідають про те, що новачки будуть. Що команду залишить ще декілька гравців. Та не факт, що будуть зміни. Ми можемо побачити чергову втрату влітку 4 гравців, із якими закінчуються контракти. Нагадаю, що це Мбокані, Хачеріді, Мораєс і Гармаш. Такі люди, які є гравцями основи, які коштують грошей. І всі вони можуть піти безкоштовно. А заміни більшості так і немає. Сьогодні я не бачу роботи великої над підписанням нових гравців, не бачу і роботи зі збереження цієї четвірки. Їх втрата може болісно вдарити по і так не такому потужному складу. Ситуація із форвардом взагалі зараз виглядає критичною. Сподіваюсь, що найближчим часом керівництво Динамо знайде сили підписати на цю позицію якісного гравця.
Victor de Sopiy