Перший день другого збору: представлення новачка та акцент на фітнес

Динамо Київ 2 Лютого, 08:06
Зібравшись разом, «біло-сині» провели у тренувальному центрі Марбельї перше заняття на другому зборі.

Перед його початком головний тренер зібрав усіх у коло, спочатку представивши команді новачка, захисника Карлоса Самбрано, який днями підписав контракт із «Динамо», а потім звернувшись до підопічних із напутніми словами на завершальний етап підготовки до поновлення сезону.

На першому тренуванні особлива увага була приділена вправам на фітнес. Під керівництвом тренера з фізпідготовки футболісти пробіглися навколо поля, а потім виконали комплекс вправ, аби розтягнути м’язи та підготувати їх до навантажень після кількох днів відпочинку та перельоту.

Не обійшлося й без вправ із м’ячем. Динамівці пограли у квадрати в один чи два дотики, а потім, поділившись на чотири команди, провели міні-турнір на маленькі ворота.

Завершилося же тренування такими ненависними для всіх футболістів, але від цього не менш корисними для підготовчого періоду фарт-леками по діагоналі через усе поле.

Відзначимо, що перуанець Карлос Самбрано займався все тренування за індивідуальною програмою, виконуючи необхідний обсяг бігової роботи.

На завтрашній день у команди заплановані два тренування – ранкове та вечірнє.