Дисциплінарний комітет УЄФА покарав ФФУ одним матчем без глядачів ще 19 листопада 2015 роки за кельтський хрест на банері в останньому домашньому матчі кваліфікації до Євро-2016 в Києві з Іспанією. З тих пір Україна проводила на своєму полі поєдинки тільки під егідою ФІФА (Євровідбір до ЧС-2018).
Перша після перерви гра в турнірі УЄФА - домашній матч зі словаками 9 вересня 2018 року.