Колишній грузинський легіонер «Динамо»: «Не можу зрозуміти, чому Леоненко так «Динамо» не любить»

Динамо Київ 3 Лютого, 09:59
Колишній нападник київського «Динамо» Михайло Джишкаріані згадав час своїх виступів в українському футболі.

- Віктор Леоненко любить говорити, що це він у першій половині 90-х «Динамо» тягнув. Чи згодні?

- Ні. Але в тому, що він був ключовим гравцем тієї команди, сумнівів немає ніяких. І ні в кого.

- Правда, що запасних гравців він «чайниками» вже тоді називав?

- Послухай - не вір цьому. Не був Вітя тоді таким. До всіх нормально ставився. Може, один на один і міг собі дозволити когось образити, але тільки один на один. У мене з ним були добрі стосунки. Всі хлопці хотіли з Вітею дружити. Всі до нього тягнулися.

- Знаєте, що він зараз знаменитий експерт?

- Звичайно. Навіть бачив кілька ефірів.

- І як?

- Цікаво, але я не можу зрозуміти, чому він так «Динамо» не любить (посміхається). Там же пройшли кращі роки в його футбольній кар'єрі. Втім, це його справа. Хоче, нехай критикує. Мені нинішнє покоління гравців теж не особливо подобається, але публічно я намагаюся нікого не ображати. Між собою можемо поговорити - не більше того.