«Шальке» без Коноплянки вийшов до півфіналу Кубка Німеччини

Світовий футбол 7 Лютого, 21:55
В матчі 1/4 фіналу Кубка Німеччини «Шальке» вдома переміг «Вольфсбург».

Український легіонер «Шальке» Євген Коноплянка весь матч провів на лаві для запасних.

«Шальке» 1:0 «Вольфсбург»

Гол: Бургшталлер, 10

Нагадаємо, що раніше учасниками півфіналу турніру стали «Баварія», «Байєр» та «Айнтрахт».