Під час матчу 1/4 фіналу Кубка Німеччини між франкфуртским «Айнтрахтом» і «Майнцем» (3:0) вболівальники гостей почали кидати на поле різні предмети, в тому числі цукерки.
Арбітр зустрічі Деніз Айтекін підняв одну з них і з'їв, запропонувавши пригоститися півзахисникові «Майнца» Найджелу де Йонгу. Але футболіст відмовився.