У ПСЖ зробили скандальні заяви щодо матчу Ліги чемпіонів з «Реалом»

Світовий футбол 16 Лютого, 11:10
У французькому Парі Сен-Жермен вважають, що «Реал» здобув вольову перемогу у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів (3:1) за допомогою суддів.

На це натякнули президент клубу Насер Аль-Хелаїфі та головний тренер Унаї Емері.

«У Мбаппе був зафіксований офсайд, якого і близько не було. Це одна з помилок судді, які коштували нам занадто багато. Вважаю, що «Реалу» дуже допоміг суддя», - розповів Аль-Хелаїфі в коментарі для видання AS.



«За рахунку 1:1 арбітр прийняв декілька суперечливих рішень, які допомогли нашому супернику здобути перемогу. Ми грали краще, класно контролювали м'яч, могли забивати другий м'яч, але саме робота рефері допомогла «Реалу» з камбеком», - цитує Унаї Емері.

Також спеціаліст з Іспанії зазначив, що суддя матчу Джанлука Роккі міг призначати пенальті, коли в одному із епізодів м'яч влучив у руку захиснику «Реала» Серхіо Рамосу.

Зазначимо, що «Реал» зрівняв рахунок наприкінці першого тайму якраз із 11-метрової позначки - відзначився Роналду.

Нагадаємо, що матч-відповідь відбудеться 6 березня у Парижі.