Жовта картка, яку орендований у «Лас-Пальмас» хорватський форвард Марко Лівая отримав на 22-й хвилині гри з «Динамо» за симуляцію, обернулася для нього дискваліфікацією на матч в Києві.
На 45-й хвилині боснійський центрбек Огнен Враньєш пішов по шляху Лівая і також побачив перед собою жовту картку. Тепер він разом з партнером в Київ може не летіти.
Нагадаємо, матч-відповідь відбудеться у Києві 22 лютого на стадіоні НСК «Олімпійський», початок зустрічі о 20:00.