Комітет арбітрів ФФУ прийняв чергове дуже цікаве рішення. Як стало відомо UA-Футбол з наближених до суддівського корпусу джерел, статус ФІФА отримали троє нових українських арбітрів. Це – Віталій Романов (Дніпро), Микола Кривоносов (Київ) та Денис Шурман (Київська область).
Відповідно, статус суддів ФІФА втратили Олександр Дердо (Одеська область), Юрій Можаровський (Львів) та Анатолій Абдула (Харків).
Персони всіх трьох новоспечених арбітрів ФІФА – вельми цікаві. 38-річний
Віталій Романов
, приміром, в цьому сезоні відзначився вкрай суперечливим рішенням в матчі 13-го туру «Динамо» - «Шахтар», колине призначив пенальті у ворота «гірників» за гру рукою Богдана Бутка
. Кияни протестували проти такого рішення Романова, з чимпогоджувалися більшість експертів
та журналістів. Проте Комітет арбітрів ФФУ у своїй рубриці POST SCRIPTUM дії Романова виправдав.Відзначимо, що Віталій Романов у 2016-му році рішенням Комітету арбітрів був позбавлений можливості працювати на рівні УПЛ через низьку кваліфікацію. На елітний рівень Романов повернувся навесні 2017-го року, провів з того часу одинадцять матчів УПЛ (в тому числі – «Динамо» - «Шахтар»), один матч Кубка України і був нагороджений статусом ФІФА.
35-річний Микола Кривоносов
За нашою інформацією, саме Микола Кривоносов є тим арбітром, який
провалив тест на знання з англійської мови
, про що впершепублічно повідомив один з ведучих програми «ТаТоТаке»
. Попри отримання статусу ФІФА, Микола не працюватиме на міжнародному рівні мінімум до вересня 2018-го року.31-річний
Денис Шурман
– дебютант УПЛ. На елітному рівні чемпіонату України провів лише шість матчів.