Клуб уклав контракти з голкіпером Денисом Бойко, захисниками Артемом Шабановим і Карлосом Самбрано, півзахисниками Русланом Ротанем і Беньяміном Вербичем.
Новачки будуть представлені на регламентній прес-конференції напередодні матчу-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи «Динамо» - АЕК, яка відбудеться у вівторок, 20 лютого, на НТБ «Динамо» в Конча-Заспі. Прес-конференція розпочнеться о 17:00.