«Лаціо» – «Динамо»: Гармаш отримав червону картку після фінального свистка

Динамо Київ 8 Березня, 22:22
Півзахисник «Динамо» Денис Гармаш отримав червону картку в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи проти «Лаціо».

Хавбек «Динамо» після фінального свистка за розмови з арбітром отримав другу жовту картку, яка перетворилась на червону.

Відзначимо, що першу жовту картку, через яку гравець не зіграє у матчі-відповіді, Гармаш отримав на 70 хвилині за неспортивну поведінку проти Іммобіле.

Нагадаємо, що матч-відповідь «Динамо» – «Лаціо» відбудеться 15 березня у Києві.