Олександр Хацкевич: «Ввести до складу нових гравців було моїм рішенням»

Динамо Київ 8 Березня, 23:28
Головний тренер київського «Динамо» Олександр Хацкевич у флеш-інтерв'ю підвів підсумки першого матчу 1/8 фіналу Ліги Європи з італійським «Лаціо» (2:2).

«Задоволений і результатом, і грою. Це було моє рішення кардинально змінити склад. Можу сказати, що повністю задоволений тим рівнем гри, який показали і Бурда, і Бєсєдін, і Шапаренко.

Поведінка Гармаша? Ми розберемося з цим всередині команди», - сказав Хацкевич в ефірі телеканалу «Футбол 2».