Микола Морозюк: «Хачеріді тренувався як завжди, а у Гармаша, наскільки я знаю, пошкодження»

Динамо Київ 11 Березня, 21:21
Півзахисник «Динамо» Микола Морозюк в програмі «ПроФутбол» прокоментував перемогу над «Вересом» (1:0).

- Так виходить що третя гра з «Вересом» і теж складна. Після гри у Львові налаштовувалися, тому що у кожного залишився негативний осад. Хотіли набагато переконливіше закінчити матч, але не вистачило свіжості і другого м'яча.



Циганков? Він молодець, зараз його всі хвалять. Він підтверджує це своєю грою. Головне, щоб він продовжував в такому ж дусі. Думаю, що у нього велике майбутнє не тільки в «Динамо», але і в футболі.



Гармаш і Хачеріді? Рішення приймає тренер. Євген тренується як завжди, нічого такого не було. У Гармаша, наскільки я знаю, пошкодження.