– Мироне Богдановичу, ви розчаровані вильотом Шахтаря від Роми?
– Звичайно. «Гірникам» гра начебто вдавалася. Вважаю, що все потрібно було вирішувати у Харкові. А вчора Рома грамотно побудувала гру. Вони прекрасно розуміли, що у відкритий футбол із Шахтарем не пограєш, тож віддали перевагу контратакам і свій момент використали. А «гірники», на жаль, ні. Хоча, повторюся, гра вдавалася, була перевага в центрі поля. Але тренер Роми вгадав із тактикою. Рома терпіла, терпіла, і дочекалася свого моменту.
– Паулу Фонсека прорахувався? Можливо, Шахтарю варто було активніше йти в атаку?
– Не думаю. Ще раз кажу, що доля цього протистояння повинна була вирішитися у Харкові. Такі моменти потрібно реалізовувати.
– Чи очікували ви більшого від Марлоса, Тайсона, Бернарда?
– Так. Марлос, звичайно, може грати сильніше. Тайсон – також. І все-таки я покладав великі надії на Феррейру. У Шахтаря була суттєва перевага в центрі поля, тож нападнику, який перебуває на вістрі, належало активніше взаємодіяти із партнерами.
– Феррейра відзначився некрасивим вчинком – відштовхнув болбоя. Матч транслювався на дуже широку аудиторію…
– Так, як вчинив Феррейра, у жодному випадку робити не можна. Навіть якщо римські болбої трохи перетримували м’яч. Це не прикрашає футболіста.