- Вибачте за програний матч. Але ми продовжуємо завжди боротися. Велике спасибі всім цим людям за підтримку. Вперед, «Динамо», - написав Гонсалес на своїй сторінці в Інстаграмі.
Дерліс Гонсалес вибачився перед уболівальниками і подякував їм за підтримку
Півзахисник «Динамо» Дерліс Гонсалес подякував уболівальникам за підтримку під час матчу Ліги Європи проти «Лаціо».