«Швидкий гол завжди важливий. Після нього спокійніше грати і з'являється впевненість. Добре, що змогли реалізувати практично всі свої моменти. Приємно забивати, а якщо забиваєш красиво - приємно подвійно. Хочеться забивати більше.
Впевнено перемогли, і що головне - не пропустили. Добре, що їдемо в збірну з хорошим настроєм», - сказав Бєсєдін в інтерв'ю журналістам FootballHub.
Артем Бєсєдін: «Хочеться забивати більше»
Форвард «Динамо» Артем Бєсєдін прокоментував свій внесок в перемогу над «Ворсклою».