Захисник збірної Кенії зацікавив українські клуби

Футбол України 19 Березня, 13:56
25-річний лівий захисник софійської «Славії» Абуд Омар цікавий українським клубам.

У захисника через дисципліну є проблеми з тренерським штабом «Славії», через які він не завжди потрапляє в заявку на матчі. По закінченні сезону клуб зі столиці Болгарії сподівається на трансфер гравця.

Омар є гравцем збірної Кенії, за яку відіграв 17 поєдинків.

Зазначимо, що в поточному сезоні на рахунку футболіста 20 матчів і 3 гольові передачі.

Крім команд з України,

sportal.bg

приписує інтерес до захисника з Казахстану та Росії.