«Динамо»: плани команди перед матчем з «Маріуполем»

Динамо Київ 19 Березня, 15:56
Матчем із «Ворсклою» для футболістів «Динамо» завершився зимово-весняний марафон, коли «біло-сині» за 32 дні провели дев’ять матчів у чемпіонаті України та Лізі Європи.

Більшість динамівців роз’їхалися до розташувань національних збірних своїх країн. Інші, хто залишився у клубі, отримали від тренерського штабу три дні вихідних, і знову зберуться на заміській базі в Кончі-Заспі в четвер. Традиційно для пауз, пов’язаних із іграми збірних, до них приєднаються гравці молодіжної команди, і в об’єднаному складі «біло-сині» готуватимуться до майбутніх офіційних матчів у своїх чемпіонатах.

На цей період Олександр Хацкевич, зважаючи на погодні умови, не планує проведення контрольних матчів, обмежившись двосторонкою між гравцями, які будуть у його розпорядженні.

У повному складі динамівці вже зберуться в наступний четвер, і почнуть цілеспрямовану підготовку до майбутнього календарного матчу – виїзного проти «Маріуполя», що відбудеться 1 квітня.