Артем Мілевський: «Любив грати з глибини поля ще в київському «Динамо» і в збірній України»

Динамо Київ 19 Березня, 16:05
Нападаючий брестського «Динамо» Артем Мілевський вийшов зі своїм клубом до півфіналу Кубка Білорусі. Вашій увазі коментар футболіста про гру команди і про свою позицію на полі.

«Мені дуже подобається грати на позиції відтягнутого нападника. Так грав і в київському «Динамо», і в збірній України ... У мене чудове взаєморозуміння з Готалом. Ми ж разом провели сезон в Хорватії - в «Хайдуку». Шкода, у нього зараз пошкодження задньої поверхні стегна, так що поки на вістрі грає Фамейе. Втім, і з ним у мене взаємодія теж налагоджено. «Динамо» розпочало сезон трьома перемогами, хоча стартовий склад змінився майже наполовину.



Ми добре попрацювали на зарубіжних зборах - в Туреччині, в Іспанії. А прийшли в команду футболісти ще якісніші, ніж пішли. До нас прийшов Саня Гутор з «Чорноморця», який на «стрічці» незрівнянний, а ногами грає ще краще. Загалом, йому суцільні компліменти. З'явився і Паша Савицький, який дуже активно діє на полі і часто забиває. У нас насправді досить серйозна атака - багато фахівців це відзначають.



Я задоволений своєю фізичною формою. Відчуваю себе добре. Важливо, що команда перемагає. І що я приношу їй користь. А забиті м'ячі, напевно, залишив на чемпіонат», - наводить слова Мілевського Прессбол.