Гельзін: «Отримали за Моху гроші, але не знаю, чи потрібно нас вітати»

Футбол України 20 Березня, 13:56
Президент «Олімпіка» Владислав Гельзін розповів про завершення трансферу марокканця Мохи.

- Сьогодні був платіж - 150 тисяч євро вони перевели на рахунок «Олімпіка». Не скажу, що словаки пішли нам на зустріч. Швидше «Слован» зрозумів, що все це може закінчитися Лозанною, де вони програють.



Не знаю, чи можна вітати нас з цим. З можливого максимуму в цій ситуації ми взяли самий мінімум, - сказав Гельзін.

Нагадаємо, що Моха перейшов в «Слован» в січні 2018-го року. Однак президент «Олімпіка» заявив, що донецька команда відповіла на трансферний запит братиславського клубу відмовою.