Діджей «Динамо», заради якої варто ходити на стадіон

Динамо Київ 21 Березня, 18:41
Вона зігріє навіть в такий холодний березень.

Останнім часом перед матчами «Динамо» вболівальників на НСК «Олімпійський» розважає симпатична дівчина-діджей. Її звуть Анастасія Виговська, а в тусовочних колах вона відома, як DJ Anesty.

Її почали залучати до розігріву публіки тільки в цьому сезоні. Вперше вона з'явилася на стадіоні перед грою з «Маріуполем» і з тих пір відіграла на восьми матчах, в яких кияни 6 раз виграли, одного разу зіграли внічию і один раз програли. Непогана статистика.