«Динамо» провело двосторонку, «зелені» і «червоні» зіграли внічию

Динамо Київ 25 Березня, 15:11
Вчора в рамках підготовки до матчу 25-го туру чемпіонату України проти «Маріуполя» динамівці провели в манежі клубної бази в Чапаївці двосторонню гру.

Футболісти першої команди і дубля розбилися на команди «зелених» і «червоних». Склади були змішані, однак серед «зелених» переважали гравці основи, інформує dynamomania.com.

Матч завершився внічию 1:1, у «зелених» гол на рахунку Мбокані, у «червоних» відзначився Алєксєєв.

Нагадаємо, що під час відсутності збірників динамівці працюють об'єднаним складом, що включає гравців першої, молодіжної та юнацької команд (всього 22 польових гравця + воротарі), до якого також входять Александар Пантич, Олег Гусєв, Микита Корзун, Жуніор Мораєс.