Євген Левченко прокоментував у своєму
Твіттері
новину щодо можливого зарахування збірній України U-17 технічної поразки в матчі еліт-раунду Євро-2018 проти Сербії через участь у цьому матчі двох дискваліфікованих гравців.«Читаю новини і не можу зрозуміти, що за люди відповідають за наш футбол і організацію?! Спочатку, прокол з Шапаренко, тепер ось це неподобство! Поясніть хтось», – написав Левченко.